تبلیغات اینترنتی :


آیا شما برنامه ای برای تبلیغات الکترونیکی دارید ؟ آیا می دانید که در تبلیغات آنلاین فاصله مشتری با شما به اندازه 1 کلیک می باشد در حالی که در هر روش تبلیغی محیطی ، مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با شما حداقل باید یک تماس تلفنی برقرار نماید و یا به اینترنت متصل شده و به وب سایت شما مراجعه و شما برای تبلیغات آنلاین چه برنامه ای دارید ؟ آیا می دانید که بازدیدکنندگان اینترنتی از حجم بالای تبلیغات تصویری و بنرهای متحرک و گرافیکی در صفحات اینترنتی به تنگ آمده اند و کمترین توجه را به آنها دارند. آیا در مورد تبلیغات متنی چیزی شنیده اید؟
با توجه به اینکه مشتری ها در تبلیغات متنی تنها بر اساس متون مرتبط با موضوع فعالیت شما بر روی آگهی کلیک و به شما مراجعه می کنند نه بر اساس تصاویر متحرک و هیجان انگیز و حتی گاه بی ارتباط و ... لذا بازده اینگونه تبلیغات نسبت به روشهای قبلی بالاتر است. از طرفی وب مسترهای حرفه ای و صاحبان سایت های بزرگ هم تمایل بیشتری نسبت به پخش اینگونه آگهی ها دارند
.آیا شما در مورد پرداخت به ازاء کلیک اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید شما در این روش در تبلیغات آنلاین تنها به ترافیک واقعی که نصیب شما می شود هزینه پرداخت می کنید و لذا بیشترین بازده را نسبت به هزینه ای که در این زمینه می کنید خواهید داشت ؟

 

ما برنامه های جامعی برای تبلیغات کالا و محصولات شما داریم


 

پلن های تبلیغاتی که مشتریان میتوانند از آنها بهره مند گردند:

 

برای اطلاع از چگونگی پلن ها و تعرفه آن با ما تماس بگیرید

مشتریان ما :
شرکت اروم آدا
 وب سایت شرکت اروم آدا در آبان ماه سال 1385 توسط کامپیوتر آذرنت طراحی و به بهره برداری رسید ، بعد از اتمام پروژه لازم بود که فعالیتهایی در فضای مجازی برای معرفی بیشتر به کاربران اینترنتی در جهت تبلیغات تولیدات شروع گردد در این راستا پیشنهادات بسیاری مطرح گردید که یکی از این پیشنهادات سوق دادن کاربران بسوی کلوپ هواداران سایت اروم ادا بود که به جرات می توان گفت که در ایران برای اولین بار اجراء می شد. بعد از اجرای کلپ هواداران برگزاری مسابقات اینترنتی یکی دیگر از خدماتی بود که توسط آذرنت برای مشتریان اروم آدا بطور مداوم هشت دوره برگزار گردید.

تبلیغات کلیکی

تبلبغات در گوگل

تبلیغات در وب سایت های معروف ایرانی

و چندین طرح ابتکاری دیگر به مشتری وفادار " شرکت محترم اروم آدا" ارائه گردید.

نمونه بنر های تبلیغاتی شرکت اروم آدا 

شرکت تاتائو

شرکت ویرسبو

و چندین فروشگاه اینترنتی